WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Радіаторні крани, термостатичні головки

Знайдено: 11, показано: 1-11, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:

Радіаторні крани, термостатичні головки

Кран радіаторний – вид запірної арматури, який є обов’язковим для монтажу системи радіаторного опалення. Він подає або зупиняє подачу теплоносія в радіатор.
Види радіаторних кранів:

• прямі або кутові – залежно від підведення трубопроводу. Якщо труби виходять зі стіни, тоді необхідні кутові крани, якщо ж труби виведені з підлоги - прямі;
• ручні або термостатичні – залежно від бажаного методу регулювання: з термоголовкою або без неї;
• крани для радіаторів нижнього підключення («біноклі») та крани для радіаторів бокового підключення – залежно від типу під’єднання радіатора;
• металеві або поліпропіленові – залежно від матеріалу виробництва.

Додатковим компонентом даної системи виступають термостатичні головки. Вони являються пристроями, які регулюють теплову потужність радіатора, створюючи, таким чином, оптимальний мікроклімат в приміщенні. Також термоголовки, при правильній експлуатації, здатні заощаджувати енергію.

Термоголовки можуть бути механічними або електронними. Варто звернути увагу і на їх приєднувальний розмір: М28 чи М30, який залежить від розміру термостатичного вентиля на радіаторі опалення. Відрізняються термостатичні головки і за наповнювачем, який є чутливим до зміни температури повітря, і може бути рідинним, газовим чи електронним.

В інтернет-магазині Warm-Maks ви можете придбати якісні радіаторні крани та термостатичні головки від французького виробника Comap, який являється розробником і виробником інженерних систем та вже більш ніж 90 років є спеціалістом в своїй області, тому за якість можете не перейматися!