WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Труби з шитого поліетилену

Знайдено: 5, показано: 1-5, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:

Труби із зшитого поліетилену

Труби з даного матеріалу відрізняються від звичного поліетилену тим, що містять в собі додаткові поперечні молекулярні зв’язки. Зшитий поліетилен стає все більше популярним, адже може використовуватись як в опалювальних, так і в охолоджувальних системах: питного та господарського-побутового водопостачання, підлогового та радіаторного опалення, системах теплих стін, технологічних трубопроводах.
Методи зшивки поліетилену є різними. Від них залежить ступінь зшивання, який впливає на подальшу експлуатацію. Основні методи зшивки поліетилену:

РЕ-Ха – пероксидний метод, здійснений хімічним способом, ступінь зшивки якого становить 70-85%;
РЕ-Хb – сілановий метод, здійснений хімічним способом, ступінь рівень зшивки становить 65%;
РЕ-Хс – електронний метод, здійснений фізичним способом, ступінь зшивки 60%. Потік електронів, напругою 1 млн Вольт, впливає на групу С-Н, таким чином, утворюючи трубу РЕ-Хс.

Інтернет-магазин Warm-Maks пропонує поліетиленові труби виробника Purmo, зшиті електронним методом – РЕ-Хс, які вільні від хімічних добавок, що необхідні для виготовлення інших труб. Такий показник дуже важливий для трубопроводів питного водопостачання. В цій системі є 2 версії труб РЕ-Хс (діаметри від 16 до 32 мм):

1. труби SD4 + 10 бар, призначені для опалення і водопостачання. Складаються з 4-х шарів: шар РЕ, кисневий бар’єр EVOH, клей, шар РЕ-Хс;
2. труби PexPenta 6 бар, призначені для опалення, теплих підлог і теплих стін. Складаються з 5-ти шарів: шар РЕ-Хс, клей, кисневий бар’єр EVOH, клей, шар РЕ-Хс.

Дані труби витримують 95℃, а короткочасно і 110℃. Їхнє лінійне розширення становить 0,015 мм/мК, а теплопровідність - 0,41 Вт/мК.

Переваги труб із зшитого поліетилену:

• абсолютно стерильні і не завдають шкоди навколишньому середовищу;
• мають ефект пам'яті форми;
• дуже гнучкі;
• не схильні до корозії і стійкі до утворення накипу;
• стійкі до обмерзання;
• стійкі до впливу різних хімічних речовин, включаючи кислоти і луги;
• не впливають на якість питної води;
• мають гладкі внутрішні поверхні, які мінімізують втрати тиску.

Всі труби із зшитого поліетилену системи Cleverfit Axial вирізняються своєю міцністю, що підтверджено багатьма випробуваннями і ретельним контролем на кожному етапі виробничого процесу. Інтернет-магазин Warm-Maks має всі необхідні сертифікати якості даної продукції, тому Ви можете бути спокійні за систему опалення та водопостачання, організовану нашими товарами.