WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Труби для зовнішньої каналізації

Знайдено: 5, показано: 1-5, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:

Труби для зовнішньої каналізації

Каналізаційні труби поділяються на внутрішні та зовнішні. Зовнішня каналізація слугує для виведення стоків господарського та промислового характеру, дощової каналізації в системах безнапірних каналізаційних мереж (найчастіше в локальних та міських системах).


Каналізаційні труби та відповідні фітинги виготовляються з полівінілхлориду (ПВХ), який не містить пластифікаторів. Даний матеріал може безперервно транспортувати стічні води з температурою не більше 40 °C, але допускається короткочасне перевищення температури стічних вод до 60 °C.


Дані труби можуть бути різної кільцевої жорсткості: SN2, SN4, SN8. Цей параметр показує, яке максимальне зовнішнє навантаження може витримати труба. Доступні діаметри зовнішніх каналізаційних труб: 110, 125, 160, 200, 250, 300, 400. Зовнішні каналізаційні труби виготовлені з 3-х шарів: зовнішній і внутрішній із гладкого ПВХ, а середній зі спіненого ПВХ. Труби мають розтруб та ущільнюючі гумові кільця.


Переваги каналізаційних труб із ПВХ:


• стійкі до корозії;
• висока хімічна стійкість до впливу кислот, лугів та солей;
• невелика вага;
• завдяки гладким стінкам нема тенденції до розвитку бактерій на їх поверхні;
• хороша пропускна здатність;
• стійкі до УФ-випромінювання;
• легкі в монтажі.

Інтернет-магазин Warm-Maks пропонує зовнішні каналізаційні труби від провідного європейського виробника PipeLife з класом кільцевої жорсткості SN4, що дозволяє прокладати дані труби на глибині від 1 м до 4-х з умовою, що зовнішнє навантаження на цій ділянці буде складати лише легковий транспорт.