WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Труби для внутріньої каналізації

Знайдено: 7, показано: 1-7, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:

Труби для внутрішньої каналізації

Під час проектування систем водопостачання та водовідведення не обійтися без прокладення каналізаційних мереж, які необхідні для виведення комунально-побутових та природних стічних вод. Каналізаційні труби поділяються на внутрішні та зовнішні. Внутрішня каналізація слугує для виведення стоків зсередини будівлі до системи зовнішньої каналізації.


Найкращий матеріал для систем внутрішньої каналізації – поліпропілен, адже він володіє чудовими механічними властивостями, такими як гнучкість та міцність, які є необхідними в умовах можливих механічних пошкоджень та перепадів температур.


Переваги каналізаційних труб з поліпропілену:


• висока стійкість до температури від -5°C до +95°C;
• гладкість стінок запобігає осіданню бруду і засміченню та сприяє високим гідравлічним показникам;
• висока хімічна стійкість до лугів, кислот, неорганічних солей, завдяки якій дану каналізацію можна використовувати у фармацевтичній галузі, на автомийках, в пральнях тощо;
• підвищена безпека та ударна міцність;
• висока герметичність завдяки резиновим ущільнюючим кільцям;
• період експлуатації більше 50 років;
• легко збирається та розбирається.


Асортимент труб для внутрішньої каналізації складається з наступних діаметрів: 32, 40, 50, 75, 110 та можливих довжин у 150, 250, 500, 1000, 1500, 2000, 3000 мм.


В інтернет-магазині Warm-Maks Ви знайдете каналізаційні труби від провідного європейського виробника PipeLife, який вже більше 30 років демонструє найкращу перевірену якість та визнання у всьому світі.