WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Система фітингів під натяжну гільзу

Знайдено: 17, показано: 1-17, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:

Система фітингів під натяжну гільзу

Невід’ємним компонентом для труб із зшитого поліетилену є фітинги до неї, адже в монтажі завжди необхідно здійснити певні з’єднання, переходи, обійти кути тощо. Така система з’єднань на сьогоднішній день є однією з найбільш надійних та герметичних.

Ми пропонуємо унікальну систему з’єднань – “натяжна гільза з кліком” від виробника Purmo, яка гарантує:

• щільне з’єднання без будь-яких ущільнюючих кілець;
• збільшення внутрішнього діаметру фітингів, що значно знижує втрати тиску в системі;
• попередження можливості зміщення кільця з фітингу під час експлуатації, завдяки наявності спеціального замка “clickhit”. Це унікальна особливість даної системи фітингів, яка захищена патентом;
• унікальність гібридного кільця. В даній системі воно поєднує кращі властивості металу і пластику: внутрішня частина кільця виконана з пластику, що полегшує монтаж, особливо при низьких температурах, а також, здешевлює кільце. Тоді як зовнішній металевий обідок обмежує можливість розширення монтажного кільця при впливі високих температур в системі.

У системі Cleverfit Axial наявні фітинги з пластику (PPSU) та латуні, а також комбіновані гібридні різьбові фітинги. Для систем з тиском 10 бар, для труб SD4+, вони чорного кольору.

Будова та характеристики фітингів:

1. Корпус. Матеріал PPSU стійкий до навантажень, високої температури, контакту з хімічними речовинами та корозії. Також він абсолютно гігієнічний і нейтральний для питної води. Фітинги з латуні також не здійснюють негативного впливу на якість питної води.
2. Патрубок. Виконаний так, щоб забезпечити герметичність з’єднання без використання ущільнюючих кілець. Це виключає ризик пошкодження ущільнень і забезпечує велику безпечність з’єднань. Внутрішній діаметр патрубка рівний внутрішньому діаметру труби, що зменшує місцевий спротив, який виникає внаслідок протікання води через фітинг.
3. Фланець. Він знаходиться безпосередньо за патрубком. Рухоме кільце засувається на фланці, створюючи нерозривне з’єднання між трубою і фітингом.

Для того, щоб здійснити з’єднання в системі під натяжну гільзу, необхідні професійні інструменти: розширювальний інструмент з розширювальними головками або прес-інструмент з монтажними головками. Вони можуть бути простими ручними або електричними з живленням від акумулятора. Сам процес з’єднання займає кілька секунд.

В інтернет-магазині Warm-Maks Ви можете придбати всі необхідні труби та фітинги для монтажу системи зшитого поліетилену під натяжну гільзу. Ми пропонуємо лише якісні матеріали, перевірені часом.