WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Фасонні частини для зовнішньої каналізації

Знайдено: 17, показано: 1-17, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:

Фасонні частини для зовнішньої каналізації

Під час проектування систем водопостачання та водовідведення не обійтися без прокладення каналізаційних мереж, які необхідні для виведення комунально-побутових та природних стічних вод.


Обов’язковим компонентом для повного монтажу системи зовнішньої каналізації є фасонні частини (фітинг), такі як: коліна, трійники, муфти компенсаційні, ревізії тощо. Для їхнього виробництва, як і для труб, використовується полівінілхлорид (ПВХ) Даний матеріал може безперервно транспортувати стічні води з температурою не більше 40 °C, але допускається короткочасне перевищення температури стічних вод до 60 °C.


Фітинги для зовнішньої каналізації, на відміну від труби, є одношаровими. Проте, це ніяк не змінює їхніх технічних характеристик. Адже вони володіють підвищеною стійкістю до механічних впливів, ультрафіолету, хімічних речовин.


Всі необхідні комплектуючі для облаштування зовнішньої каналізації Ви можете придбати в інтернет-магазині Warm-Maks. Ми представляємо європейський бренд найвищої якості – PipeLife, який вже не один рік задовольняє вимоги найвибагливіших клієнтів.