WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Фасонні частини для внутрішньої каналізації

Знайдено: 26, показано: 1-26, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:
Ревізія кутова 100 ПП, PipeLife, 1522079
Ревізія кутова 100 ПП, PipeLife

Код: 1522079

В наявності


Фасонні частини для внутрішньої каналізації

Під час проектування систем водопостачання та водовідведення не обійтися без прокладення каналізаційних мереж, які необхідні для виведення комунально-побутових та природних стічних вод. Каналізаційні труби поділяються на внутрішні та зовнішні. Внутрішня каналізація слугує для виведення стоків зсередини будівлі до системи зовнішньої каналізації.


Обов’язковим компонентом для повного монтажу системи внутрішньої каналізації є фасонні частини (фітинг), такі як: коліна, трійники, муфти компенсаційні, ревізії тощо. Для їхнього виробництва, як і для труб, використовується блок-сополімер поліпропілену – РР-В/НТ з підвищеною термостійкістю.


З’єднання труб і фасонних частин
Труби і фасонні частини з’єднуються за допомогою розтруба з ущільнюючим кільцем, яке вмонтоване заводом-виробником. Ці ущільнюючі кільця вмонтовані в розтруб труби так, що під час монтажу виключені перекоси і зміщення фітингів.
Колір та діаметри фасонних частин відповідають аналогічним показникам труб: 32, 40, 50, 75, 110 діаметри, колір – сірий.


Всі необхідні комплектуючі для облаштування внутрішньої каналізації Ви можете придбати в інтернет-магазині Warm-Maks, де вся продукція сертифікована і відповідає найвищим показникам якості.