WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Дренажні системи

Знайдено: 10, показано: 1-10, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:

Дренажні системи

Системи дренажу призначені для того, щоб виводити грунтові та поверхневі води практично скрізь: в сфері житлового будівництва, дорожнього будівництва, паркового та сільського господарства, при облаштуванні футбольних полів тощо, тобто всюди, де необхідно зрегулювати водний баланс, знизити вологість землі та забрати надмірну кількість води, яка прибуває. Зараз це незамінні споруди та устаткування, альтернативи яким немає. Адже раніше, коли їх не було на ринку, для цього створювали водовідвідні канави і канали, які забирали земельні площі та утворювали громіздкі споруди. Тепер ситуація значно спростилася із появою дренажних труб та колодязів.


Види дренажних систем:
• поверхневі – для відводу дощової чи талої води з дахів будівель, терас, майданчиків, доріжок. Цей варіант – спрощена конструкція для видалення залишків води;
• глибинні – забирають надлишкову воду, яка утворюється в землі через наявність в ній грунтових вод або внаслідок затяжних дощів чи паводків. Це набагато складніша система, яка складається з гофрованих труб, які виводять воду в спеціальні колодязі.
Дренажні гофровані труби виготовляються з полівінілхлориду (ПВХ). Зовнішня стінка їхня гофрована, внутрішня гладка, а вздовж всієї труби розміщені отвори різних розмірів. Такі показники дозволяють витримувати більший тиск та сприяє еластичності труби, завдяки якій її можна скручувати і зручно транспортувати (також і завдяки малій вазі дані труби легко перевозити).


Види дренажних труб:
• гофровані перфоровані труби без фільтру. Призначені для тих місць, де повністю відсутня можливість потрапляння в отвори піску і мулу;
• гофровані перфоровані труби з геотекстильним фільтром або кокосовим волокном. Обмотування труби призначене для того, щоб затримувати частинки грунту та піску, таким чином, запобігаючи замуленню дренажної системи та безперешкодному проникненню надлишкової води всередину труби.
Дані труби можуть бути наступних діаметрів: 50, 65, 80, 100, 125, 160 і 200 мм. Колір – жовтий. В нашому інтернет-магазині Ви знайдете найбільш популярний 100 діаметр як труби без фільтру, так і обмотаної геотекстилем.


Каналізаційні колодязі
Вони являють собою частину комплексу системи для транспортування стічних вод, які є сучасною та екологічною альтернативою важким, громіздким та складним бетонним конструкціям. У них відмінна хімічна стійкість, тому вони широко використовуються в районах з агресивними стічними водами та в місцях із нормальним чи великим транспортним навантаженням, до того ж, їх можна встановити на будь-яку каналізаційну лінію міста.


Сфери застосування:

• безнапірні системи господарсько-побутової каналізації;
• безнапірні системи дощової каналізації;
• системи водовідведення виробничих стоків;
• дренажні системи;
• пристрій глибинних каналізаційних насосних станцій;
• системи очищення стоків (розподільні колодязі, системи механічного очищення).

Каналізаційні колодязі виготовляються з поліпропілену (ПП), полівінілхлориду (ПВХ) та гуми. Всі ці матеріали характеризуються довговічністю, тому, навіть промислові добрива чи стічні води з кислотністю від 2 до 12 рН, зовсім їм не зашкодять. Поліпропіленові деталі витримують температурні режими від -10°C до +80°C, а складові з ПВХ до +40°C. Пластикові колодязі не піддаються корозії, вони стійкі до грибків та інших біологічних впливів. Враховуючи всі ці технічні показники, їхній термін експлуатації, при дотриманні всіх рекомендованих параметрів, становить не менше 50 років.

Ще однією перевагою колодязів є доступ всередину комунікації, що дозволяє перевірити цілісність системи та провести заходи по очищенню та ремонту трубопроводів. Все це можна здійснити за допомогою відеонагляду та спецтехніки, що створює безпечні умови для проведення необхідних робіт. Це запатентована інноваційна технологія, розроблена компанією PipeLife.

В інтернет-магазині Warm-Maks представлені дренажні системи європейського виробника PipeLife, які сьогодні є найбільш ефективними в комплексі зовнішніх мереж самопливної каналізації. Це дренажні труби 100 діаметру та ревізійні пластикові колодязі на 2 та 4 виходи.