WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Колби фільтрів

Знайдено: 5, показано: 1-5, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:

Колби фільтрів

Фільтр-колба разом із картриджем відносяться до магістральних фільтрів для води. Вони призначені для очистки господарсько-побутової води, які ставляться на вході води в будинок чи квартиру. Вони можуть бути як для гарячої, так і для холодної води і складаються з таких частин:

• оголовок зі штуцерами та кріпленням до стіни і різьбою, в яку накручується колба;
• ущільнююче кільце між колбою і оголовком;
• пластикова колба, всередину якої вставляється картридж.

Колби можуть бути двох основних розмірів: невеликі, діаметром 6-7 см, які найкраще підходять для кухні і ванної, адже займають мало місця і цілком справляються з очисткою води в квартирах та більші колби (Big Blue), діаметром від 10 см, які зазвичай використовуються в тих місцях, де є великі витрати води – ресторани, готелі тощо. Також відрізняється діаметр приєднання колби: 1", 1\2", 3\4".

Матеріал колб також може відрізнятись – прозорий пластик (що дозволяє контролювати стан картриджа), непрозорий поліпропілен чи термостійкий пластик. Оголовок, зазвичай, із поліпропілену.

В інтернет-магазині Warm-Maks ви можете придбати фільтр-колби від провідного українського виробника Ecosoft, який використовує лише високоякісний харчовий пластик для своїх колб, який також є хімічно нейтральний і не впливає на запах і смак води, яка проходить через нього. Тому, можете сміло обирати дані магістральні фільтри, якщо турбота про власне здоров’я це ваш пріоритет.