WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Картриджі

Знайдено: 21, показано: 1-21, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:
Мінералізатор Ecosoft 2 х10 , 4010059
Мінералізатор Ecosoft 2 х10

Код: 4010059

В наявності


Картриджі

Якщо у вас вдома стоїть система зворотного осмосу або ж будь-яка інша система очистки води, то вам точно потрібні будуть картриджі, які слугують серцевиною установки такого типу. Вони являють собою витратний матеріал, який відповідає за очистку води від механічних та органічних сполук. Їх потрібно періодично міняти і слідкувати за цим параметром, адже від цього безпосередньо залежить якість і очистка води.

Види змінних картриджів:

• механічні – для видалення піску, мулу, іржі. Виготовляються зі спіненого поліпропілену, нитки тощо;
• вугільні – формуються з активованого вугілля (гранульованого або спресованого) та призначені для води, яка багата на органічні речовини (хлор і його похідні);
• спеціалізовані – призначені для очистки від конкретного виду забруднення: бактерій, заліза, марганцю, зменшують жорсткість.

Також картриджі відрізняються очисною здатністю, яка вимірюється в мікронах. Вона може бути від 1 до 100 мкм. Це означає, що чим більше мікрон має картридж, тим більше забруднень він буде пропускати. Періодично картриджі необхідно міняти. Частота цього залежить від обсягу і забрудненості води, яка очищується. Зазвичай, це від 3-х до 6-ти місяців. Щоб знати напевне, коли варто міняти картриджі, варто звернути увагу на тиск води після картриджа, він падає.

В інтернет-магазині Warm-Maks представлені змінні картриджі від української компанії Ecosoft, яка є частиною міжнародної групи BWT і продукцію якої знають понад 60 країн світу вже більш ніж 30 років. Тому, сміливо замовляйте продукцію, перевірену часом і якістю або звертайтесь за додатковою інформацією до наших менеджерів і ми з радістю допоможемо вам підібрати саме той продукт, який вам необхідний.