WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Фільтри зворотного осмосу

Знайдено: 3, показано: 1-3, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:

Фільтри зворотного осмосу

Це одні з найефективніших пристроїв для очищення питної води на сьогоднішній день. Вони видаляють механічні домішки, бактерії, розчинені тверді речовини, очищаючи воду на 98-100%.

Принцип роботи та будова. Вода під тиском проходить через мембрану (фільтр), яка затримує найдрібніші домішки і пропускає через себе лише молекули води. Так як мембрана є досить чутливою до певних компонентів, перед нею встановлена попередня очистка, а після неї – постфільтр. До префільтрів відносять:

• фільтр механічної очистки, який забирає з води пісок та іржу;
• вугільний фільтр, який видаляє з води хлор та його похідні.

Після них йде мембрана, а вже після неї – або поліпропіленовий механічний картридж, або вугільний постфільтр, все це в залежності від конкретної моделі і виробника. Постфільтр призначений для видалення неприємного запаху та смаку. Також, наступним етапом, в окремих фільтрах зворотного осмосу, є мінералізація, яка насичує вже очищену воду необхідними мінералами завдяки наявності мінералізатора. Ще один різновид системи зворотного осмосу – наявність помпи, яка призначена для мереж зі слабким напором води.

В інтернет-магазині Warm-Maks представлені основні системи зворотного осмосу від ТОПового українського виробника Ecosoft, який вже понад 30 років забезпечує українців та людей з-понад 60-ти країн світу, якісною чистою питною водою.