WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Фільтри від накипу

Знайдено: 4, показано: 1-4, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:

Фільтри від накипу

Будь-яка вода містить в собі солі жорсткості, адже це її хімічний склад. Коли вода нагрівається, ці солі перетворюються на осад, який з часом твердне і стає накипом. Накип, який осідає на побутовій техніці (пральних та посудомийних машинах, водонагрівачах, котлах тощо), збільшує енергоспоживання, погіршує теплопровідність, знижує ефективність та скорочує її термін служби.

Для того, щоб захистити побутову техніку від таких негативних наслідків, варто задуматись про встановлення спеціалізованих фільтрів від накипу. Вони розроблені конкретно під певний вид техніки: для пральних машин, для бойлерів, для котлів, для посудомийних машин. Дані фільтри не лише захищають нагрівальні елементи, а й запобігають надлишковій витраті електроенергії та миючих засобів і є гіпоалергенними.
Фільтри від накипу складаються з прозорої колби та корпусу з різьбою для під’єднання до трубопроводу. Всередині колби розміщена засипка або картридж для очистки. Види фільтрів від накипу, в залежності від типу фільтра, бувають наступні:

• поліфосфатні – містять натрієву сіль, яка поглинає солі кальцію і магнію;
• безфосфатні – формуються з безфосфатного матеріалу, тому є більш універсальними, адже не мають протипоказів для контакту зі шкірою людини.

В інтернет-магазині Warm-Maks представлені фільтри від накипу для бойлерів та котлів і пральних та посудомийних машин від ТОПового українського виробника Ecosoft. Купуючи їх, ви можете бути певні, що ваша дороговартісна побутова техніка буде захищена від негативного впливу жорсткої води і прослужить довше та якісніше, ніж без цих фільтрів.