Сталеві радіатори

Sorting Дешеві
Sorting Фільтри
Знайдено: 1112 товарів
Показати спочатку:
дешеві
дорогі
новинки
популярні
рекомендації
Потрібна консультація?

Потрібна консультація?

Звертайтесь до наших фахівців.

Потрібна консультація?
Показати ще 24

Сталеві радіатори

Сталеві радіатори

Комфортний і затишний будинок це, перш за все, теплий будинок. Як мінімум, півроку в наших кліматичних умовах кожна людина проводить в опалювальних приміщеннях, оптимальна температура в яких повинна бути не менше 18-20°С. Традиційно основним джерелом тепла служать радіатори. Радіатор – пристрій для розсіювання тепла в повітрі шляхом випромінювання і конвекції.

Види радіаторів:

• за матеріалом виготовлення – чавунні, алюмінієві, біметалеві, сталеві, мідні;
• за конструкцією – секційні, панельні, трубчасті, пластинчасті.

Одними з найбільш поширених на ринку є сталеві радіатори. Вони відносяться до панельних і складаються із двох зварених між собою сталевих пластин. Панельні радіатори – це радіатори, де нагрівальним елементом виступає площина, яка віддає тепло методом випромінювання або, якщо в конструкції передбачено встановлення конвектора, то тепло передається через конвекцію повітря.

Переваги сталевих панельних радіаторів:

  • витримують високий тиск 10 атмосфер;
  • витримують високі температури до 150°C;
  • невибагливі і несприйнятливі до якості води;
  • тривалий термін служби;
  • мають високу тепловіддачу;
  • екологічні та нешкідливі;
  • гарний та естетичний вигляд;
  • мала інерційність – дуже швидко нагріваються і остигають.

Недоліки сталевих радіаторів:

  • не підходять для центральних опалювальних систем, через відсутність можливості контролювати вміст кисню, адже потрапляння його в цю систему викликає корозію;
  • невисока стійкість до гідроударів.

Алгоритм підбору сталевого панельного радіатора:

1. необхідно вирахувати потужність радіатора;
2. вибрати метод підключення;
3. визначити тип та розмір радіатора.

1. Потужність радіатора має компенсовувати тепловтрати приміщення. Інформація про них має бути у забудовника або проектанта, якщо така інформація не доступна, то можна розрахувати приблизну потужність за показниками, що на 1 м² площі приміщення, необхідно в середньому 100 Вт для обігріву. Але це дуже усереднені витрати, так як необхідно враховувати висоту стель, площу скління та інші показники.

2. Метод підключення може бути боковий, нижній або нижній центральний. Його ви обираєте з огляду на ваші вподобання чи рекомендації інсталятора.

3. Щоб визначити необхідний тип та розмір радіатора, потрібно знати його розміщення. Адже, якщо опалювальний пристрій буде розміщений під вікном, то необхідно відштовхуватись від параметрів вікна. Найпопулярніші типи радіаторів: 11, 22, 33. Розміри по висоті можуть варіюватись від 200 мм і до більш ніж 2000 мм (дизайнерські версії), а по довжині – від 400 до 3000 мм в стандартних моделях.

Купити радіатор ви можете в інтернет-магазині Warm-Maks. В нас представлені сталеві радіатори від лідера на світовому ринку обігрівачів – Purmo, який щорічно виготовляє близько 9 мільйонів обігрівачів. Компанія має свої виробничі підприємства в 15 країнах Європи і експортує продукцію в 50 країн по всьому світу. Тому, в якості даних радіаторів можете бути певні, адже гарантія 10 років це найменше, що вони можуть запропонувати, так як дані радіатори служитимуть вам набагато довше.