WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Дизайнерські радіатори

Знайдено: 4, показано: 1-4, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:
Висота, мм:
Довжина, мм:
Колір:
Тип радіатора:
Модель:
Тип підключення:

Дизайнерські радіатори

Дизайн інтер'єру все більше користується популярністю серед людей, адже кожен хоче, щоб його оселя була не лише затишною і комфортною, а й мала певну особливу родзинку. Вже пройшли ті часи, коли радіатор краще було приховати за шторами або в нішу. Головне, щоб був менш помітним. Зараз опалювальні прилади наче витвір мистецтва, частина декору приміщення, ними можна і треба любуватись. Вони можуть мати різну форму, розмір та колір, і, навіть, виконувати додаткові функції такі як лавка чи полиця.
На сайті Warm-Maks представлені дизайнерські радіатори від виробника Purmo. В наявності – білі високі радіатори серії Vertical. Але під замовлення вони можуть бути будь-якої іншої, запропонованої виробником, моделі та кольору з палітри RAL або кольору зі спеціальної палітри. Це і трубчасті радіатори Delta Laserline, і горизонтальні/вертикальні радіатори з гладкою передньою панеллю Kos чи профільованою передньою панеллю в моделях Faro, вертикальні Tinos і Paros з оригінальними боковинками.
Також ви можете проконсультуватись із нашими спеціалістами і підібрати іншу модель дизайнерських радіаторів Purmo і ми організуємо замовлення та доставку напряму від заводу виробника.