WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Колектори для теплої підлоги

Знайдено: 1, показано: 1-1, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:

Колектори для теплої підлоги

Колектор – пристрій, що здійснює розподіл теплоносія в трубах та дозволяє регулювати температуру в приміщенні. Він необхідний при облаштуванні водяного підігріву підлоги, адже в цій системі використовується велика кількість труб, які називаються опалювальними контурами і всі вони зводяться до єдиного колектора.

Види колекторів, в залежності від матеріалу:

• з нержавіючої сталі – найдовговічніші, але й дорогі, стійкі до температури 130°C;
• з латуні – довговічні, чимало вартують, витримують до 150°C та стійкі до гідроударів;
• з міді – дуже витривалі по температурі (600°C і тиску 30 бар), але несумісні з алюмінієвими системами опалення;
• з поліпропілену – найдешевший варіант, але підходить для роботи на невисоких температурах до 95°C, до того ж не можуть працювати індивідуально з кожним контуром.

Також комплектація колектора може бути найрізноманітнішою, в залежності від виробника. Вони можуть включати в себе: витратоміри, автоматичні розповітрювачі, термостатичні клапани, заглушки, американки, дренажні крани, кульові крани тощо. Від цього, звісно ж, залежить і його вартість. Колектор для теплої підлоги складається з подачі і зворотки та може мати різну кількість контурів – від 2 до 12.

Купити колектор для теплої підлоги ви можете в інтернет-магазині Warm-Maks. В нас представлена преміум лінійка колекторів з нержавіючої сталі від виробника Purmo, який використовує найсучасніші технології на автоматизованих виробничих лініях, що виконують повний виробничий цикл – від первинної обробки заготовок до кінцевого готового виробу в зборі.

Основні технічні характеристики колектора Purmo:

• квадратний профіль 40*40 характеризується більшою ємністю і меншим опором потоку;
• мають витратоміри, які мають пам’ять налаштування, можуть блокуватися і дозволяють очищати скляну колбу від забруднень без відключення всього колектора;
• містять 2 автоматичні розповітрювачі;
• мають термостатичні клапани на зворотньому колекторі для монтажу сервоприводів М30;
• в комплекті ідуть пластикові фіксатори і наклейки, на яких зручно нанести маркування контурів.

Звертайтесь до нас за вказаними номерами телефону чи пишіть в месенджери і ми з радістю розповімо вам про всі переваги наших колекторів для теплої підлоги.