WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Ізоляційні матеріали

Знайдено: 4, показано: 1-4, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:

Ізоляційні матеріали

Обов’язковим компонентом системи водяної теплої підлоги є її теплоізоляція, адже вона:

• стримує поширення тепла в нижні шари та направляє його вгору;
• забезпечує швидший та більш рівномірний прогрів всієї поверхні;
• спрощує монтаж системи;
• захищає труби від механічних пошкоджень;
• слугує також звукоізоляційним матеріалом.

Ізоляційні матеріали можуть бути різних видів. Найпоширеніші – пінополістирольна плита, пробкова підкладка, мінеральна вата, профільний мат, металізована плівка тощо. На нашому сайті ви можете замовити ізоляційні плити Noppjet і Rolljet від виробника Purmo. Перша - це система кріплення труб в плитах ізоляції з виступами. Складається з 2-х шарів: пінопластової плити з виступами та ударостійкої поліетиленової плівки. Така ізоляція дозволяє одному монтажникові швидко виконати укладання труб підлогового опалення, забезпечуючи при цьому їх правильне кріплення до підкладки.

Система Rolljet – кріплення опалювальних труб в пінополістирольні плити за допомогою кліпс. Це правильно надрізані пінополістирольні плити, покриті посиленою анкерною сіткою з поліетиленової тканини, яка гарантує правильну фіксацію труби.

Ще один компонент ізоляційних матеріалів – демпферна стрічка з м'якого пінополіуретану товщиною 8 мм, що відокремлює плити обігріву від конструктивних елементів будівлі. Фартух з плівки не допускає потрапляння рідкої стяжки між плитами ізоляції.

Плівка ізоляційна – необхідна складова для монтажу теплої підлоги, що являє собою металізовану фольгу, покриту зверху поліетиленовою плівкою. Містить також розмітку, яка дозволяє рівномірно прокладати трубу. Вона є своєрідним відбивачем тепла, зберігаючи його і не дає волозі проникнути в систему опалення.

Який варіант для ізоляції теплої водяної підлоги найкращий для вас – вирішувати вам, але ми будемо раді допомогти вам з підбором та здійснити остаточний вибір. Телефонуйте, пишіть або замовляйте зворотній дзвінок і наші спеціалісти нададуть вам всю необхідну інформацію.