WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Стабілізатори напруги

Знайдено: 2, показано: 1-2, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:
Потужність Вт:

Стабілізатори напруги

В сучасних квартирах, будинках та офісах міститься багато техніки, яка споживає електроенергію. Так як проблема перепадів напруги є досить поширеним явищем, варто задуматись про придбання стабілізатора напруги, адже попередити поломку побутової техніки значно легше та дешевше, ніж потім думати про її ремонт чи, взагалі, заміну. Для цього незамінним приладом є стабілізатор напруги, який автоматично підтримує заданий рівень напруги в електромережі.

Стабілізатор напруги може бути як локальним, призначеним для конкретної техніки (котла, холодильника, кондиціонера тощо), так і загальним побутовим пристроєм для всієї квартири/будинку. Локальний є невеликим за розміром і не таким дороговартісним, як звичайний побутовий.

Види стабілізаторів напруги:

• сервопривідні – найпростіші за будовою та експлуатацією, мають плавне регулювання і високу точність напруги;
• релейні – базуються на роботі силових електронних реле і є одними з найбільш ходових для побутового використання;
• електронні – характеризуються високою точністю і швидкістю стабілізації напруги, безшумністю в роботі, але більшою вартістю.

Також стабілізатори можуть бути однофазні або трифазні. Тут вже необхідно керуватися тим, яка до будинку підведена електромережа та на якому навантаженні працює побутова техніка. Якщо це 220 В та однофазна мережа, то однофазний стабілізатор, якщо техніка орієнтована на 380 В і до будинку підведено чотири кабелі, тоді трифазний стабілізатор буде найкращим варіантом.

В інтернет-магазині Warm-Maks ви можете придбати стабілізатори напруги провідного львівського виробника – LVT, який тримає на контролі кожен етап виробництва від обробки металу до тестування готової продукції, тому ви можете бути певними в надійності даної продукції.