WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Електричні котли

Знайдено: 11, показано: 1-11, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:
Вид котла:
Монтаж:
Потужність кВт:
Потужність котла (опалення), Вт:
Напруга, В:
Котел електричний КОЕ 12 кВт Digit Elect, Маяк, 2231006
Котел електричний КОЕ 12 кВт Digit Elect, Маяк

Код: 2231006

Тимчасово відсутній

Котел електричний КОЕ 15 кВт Digit Elect, Маяк, 2231007
Котел електричний КОЕ 15 кВт Digit Elect, Маяк

Код: 2231007

Тимчасово відсутній

Котел електричний КОЕ 3 кВт Digit Elect, Маяк, 2231001
Котел електричний КОЕ 3 кВт Digit Elect, Маяк

Код: 2231001

Тимчасово відсутній

Котел електричний КОЕ 4,5 кВт Digit Elect, Маяк, 2231002
Котел електричний КОЕ 4,5 кВт Digit Elect, Маяк

Код: 2231002

Тимчасово відсутній

Котел електричний КОЕ 6 кВт Digit Elect, Маяк, 2231003
Котел електричний КОЕ 6 кВт Digit Elect, Маяк

Код: 2231003

Тимчасово відсутній

Котел електричний КОЕ 7,5 кВт Digit Elect, Маяк, 2231004
Котел електричний КОЕ 7,5 кВт Digit Elect, Маяк

Код: 2231004

Тимчасово відсутній

Котел електричний КОЕ 9 кВт Digit Elect, Маяк, 2231005
Котел електричний КОЕ 9 кВт Digit Elect, Маяк

Код: 2231005

Тимчасово відсутній


Електричні котли

Що таке електричний котел? Це один із найпростіших видів опалювальної техніки. Він перетворює електроенергію в теплову. Такий тип котлів популярний через свою простоту, недорогу вартість і універсальність. Його можна використовувати в квартирі, будинку, офісі і будь-якому іншому приміщенні, де є електрика.

Види електричних котлів:

• за способом підігріву води: ТЕНові, електродні та індукційні;
• за типом підключення: однофазні та трифазні.

ТЕНові котли

Найпопулярніший різновид. Працює за принципом кип’ятильника. Електрична напруга подається до трубчатого електронагрівача – ТЕНа. Він нагрівається і передає тепло воді, яка використовується у якості теплоносія. ТЕН складається з ніхромової спіралі та міцної оболонки зі сталі, алюмінію або титану. Простір між спіраллю та оболонкою заповнений кварцовим піском або іншим діелектричним наповнювачем.

Електродні котли

Конструкція цього приладу складається з двох електродів, занурених у теплообмінник. На них подається електрична енергія, внаслідок чого виникає різниця потенціалів. Завдяки наявності в теплоносії солей він перетворюється у провідник струму. Електрострум, проходячи через електроліт з високим опором, призводить до його нагріву. Усього за декілька хвилин котел досягає номінальної потужності.

Індукційні котли

Принцип їхньої роботи доволі складний і нагадує трансформатор. У «серці» агрегату знаходиться індукційна котушка. Вона перетворює електричну енергію у магнітне поле, скеровуючи його на сердечник. Останній виглядає, як система сталевих труб з теплоносієм всередині.
Пристрої, які підключаються до однофазної системи – 220 В, агрегати з підключенням до трифазної мережі – 380 В. Котли з потужністю до 10-12 кВт можуть підключатися як до одно-, так і трифазної системи. Це залежить від моделі пристрою. Але більш потужні агрегати вимагають підключення будинку до трифазної мережі.

Як обрати електричний котел?

Основні критерії вибору: потужність, тип підключення, метод нагріву, комплектація. Розраховуємо потужність. В цілому, на 10 квадратних метрів будинку знадобиться 1 кВт потужності, але для точного розрахунку потрібно врахувати багато чинників. Електричний опалювальний котел невеликої потужності (до 9кВт) може бути легко підключений до простої однофазної мережі 220 В. Але потрібно враховувати, що електричні котли опалення великої потужності розраховані лише на підключення до трьохфазних мереж 380 В. Деякі виробники пропонують котли, які мають обидва варіанти підключення – як до однофазної, так і до трифазної мережі. За методом нагріву обирають найчастіше ТЕНові котли. Зараз все більше виробників встановлюють кілька нагрівальних елементів, в деяких моделях вони можуть працювати не одночасно, що значно економить електроенергію та подовжує терміни експлуатації ТЕНів. Електричні котли можуть мати різну комплектацію. Є моделі з вбудованим насосом, розширювальним баком та датчиками температури, а є моделі без цих комплектуючих, їх можна докупити окремо.

Переваги електричних котлів:

• високоенергоефективні – ККД 99%;
• екологічні – відсутні продукти горіння, сажа та інші відходи;
• безпечні – відсутність ризику витоку газу чи контакту з відкритим вогнем;
• прості в монтажі – немає потреби в трубах, димарі або димоході;
• легкі і компактні – можна монтувати в зручному місці;
• мають високий рівень автоматизації – захищає агрегат від перепадів напруги і вимикає його автоматично, в разі збою;
• безшумні;
• прості в обслуговуванні.

Електрокотел купити ви можете в інтернет-магазині Warm-Maks. В нас представлені електрокотли таких виробників як Thermex, Viessmann та Маяк. Ви можете самостійно обрати той, який підходить вашим запитам або ж проконсультуватись з нашими спеціалістами за вказаними номерами телефону і вони допоможуть вам остаточно зробити свій вибір.