WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Газові конвектори

Знайдено: 0
за наявністю:
за ціною:

Газовий конвектор - чудовий варінт для обігріву заміського будинку чи дачі.

Газовий конвектор – це прилад, з допомогою якого можна забезпечити комфортний та економічний обігрів приміщення. Пристрій являється автономний джерелом тепла і може бути використаним як основним так і додатковим до центрального опалення. Застосовується на об’єктах різного типу призначення: квартири, заміських будинків, гаражів та інших нежитлових площ. Великою перевагою є легкий монтаж та спрощена система використання. Не потребує будь-якого монтажу зайвих труб та радіаторів, які могли би займати досить багато місця.


Який принцип роботи газового конвектора?
Принцип передачі тепла заснований на конвекції. Тобто природнє змішування газоподібних речовин з різною щільністю. Спалюючи газ у камері згоряння, нагрівається повітря у приміщенні. Газ згоряє в окремій камері і відповідно нагріває її стінки, а вони в свою чергу нагріваються повітря.


Плюси і мінуси газових конвекторів
Перевагами є:
• економічність. Економні газові конвектори споживають невеликий об’єму газу.
• автономність. Можливість роботи від газу з балона. Конвектора з відкритою камерою згоряння не потребують електрики.
• практично безшумна робота приладу.
• висока швидкість прогрівання площі.
• не створюють погіршення мікроклімату. Не споживають кисень з приміщення.

Недоліки:
• самому встановити досить важко, тому переважно потрібна допомога фахівця з монтажем.
• необхідно забезпечення припливу повітря та відведення продуктів згоряння
• якщо конвектор стаціонарний, то нема можливості переміщати.


Як вибрати газовий конвектор?
1. Магістральний чи балонний газ?
Як правило, більшість моделей газових конвекторів мають другий комплект форсунок для роботи на балоні (наприклад, для дачі). Але перед покупкою обов'язково уточніть, чи є такий комплект у вибраного вами приладу. Якщо конвектор призначений для роботи тільки на магістральному або тільки на балоні, то переробка його на інший вид газу або дуже затратна, або взагалі неможлива.
2. Чи є постійне джерело електроенергії?
Конвектори газові із закритою камерою згоряння можуть працювати лише за наявності електрики, так як це потрібно для роботи вентилятора, що нагнітає повітря в камеру згоряння, і відводить продукти горіння. Якщо постійного джерела електроенергії немає - то вам підійде тільки конвектори з відкритою камерою згоряння.
3. Відкрита або закрита камера згоряння?
Якщо є постійне джерело електроенергії, то ви вже можете вибирати між енергозалежною закритою та енергонезалежною відкритою камерами згоряння. Закрита камера згоряння не споживає повітря з приміщення, що є зручнішим варіантом. Але вимагає монтажу лише коаксіального горизонтального повітропроводу. Причому необхідно зробити цей повітропровід якомога коротшим. А значить – необхідний горизонтальний канал у стіні. Для роботи відкритої камери згоряння коаксіальний повітропровід не потрібний. Повітря для горіння газу забирається із приміщення. А для відведення продуктів згоряння потрібен звичайний вертикальний димар.
4. Підлогове або настінне встановлення?
Тут ви можете вибирати будь-який варіант, який більше підходить вам по ціні, до смаку або краще відповідає інтер'єру. Проте, газові конвектори із закритою камерою згоряння краще купувати настінні, так як встановлювати їх все одно доведеться біля стіни (через коаксіальний димар).
5. З якого матеріалу вироблений теплообмінник?
Переважно виробляється пристрій зі сталі або ж чавуну. Якщо ви маєте змогу обрати, то другий варіант буде більш підходящим, так як він завдяки великому розширенню накопичує тепло і тим самим забезпечує більшу теплову ефективність. Чавунні конвектори є більш витривалими та служать довше ніж будь-які інші. Якщо ж купити сталевий конвектор у Львові, то можна значно зекономити на покупці.


Встановлення у житлових приміщеннях
Конвектор на газі для домашнього опалення безпечний за дотримання правил експлуатації. Небезпеку становить робоче тіло – природний чи скраплений газ. Звідси появляється ряд обмежень щодо монтажу та експлуатації:
1. Конвектори з відкритим типом горіння дозволяється встановлювати у приватних будівлях. Монтаж у багатоповерхових будинках заборонено. Допускається застосування у квартирі системи без зовнішнього димаря.
2. Конструкції з будь-яким типом горіння допускаються до експлуатації у малоповерхових приватних будинках.
3. Дозволено застосовувати теплові прилади у приміщеннях промислового та загальногромадянського призначення.
4. Оформлення документів на встановлення окремого газового конвектора простіше, ніж на водогрійний котел.
У будь-якому випадку застосування обладнання вимагає погодження з газовою службою населеного пункту.


Пропонуємо звернути увагу на конвектори газові димохідні Львів. Вони підходять для опалення як великих так і менших приміщень, але для їхньої правильної роботи потрібно організувати припливно-витяжну вентиляцію, щоб забезпечити безперервну циркуляцію повітря в приміщенні.
Газові конвектори купити можна в інтернет-магазині WarmMaks. Наші спеціалісти допоможуть підібрати конвектор, який найбільше підходить для Ваших потреб.