WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

WarmMaks – найкращий партнер в галузі теплотехнічного обладнання (теплових та санітарних рішень).
Наше портфоліо провідних світових брендів гарантує, що незалежно від, того, який Ви бренд вибрали, його можна буде впевнено вводити в експлуатацію та досягти ідеального кліматичного рішення в приміщенні кожного разу.
Продукція компанії WarmMaks містить:


Весь асортимент продукції, що реалізується, забезпечений комплектом дозвільних документів відповідно до законодавства України. Кожна одиниця товару супроводжується необхідними сертифікатами, інструкціями, гарантійними талонами для реалізації і використання.

Своїм партнерам надаємо якісне обслуговування, лояльні умови та взаємовигідну співпрацю, що включає у себе супровід на усіх етапах: від консультативної допомоги у виборі теплотехнічної продукції та доставки безпосередньо на Вашу адресу.

За кожним нашим партнером закріплюється персональний менеджер, а також надається доступ до особистого кабінету з оперативними даними про ситуацію на складі, про надходження товарів, про широкий асортимент продукції та акційні пропозиції, а також до іншої важливої інформації, що сприяє розвитку нашої співпраці.

Наші клієнти довіряють нашому досвіду, нашій відданості та нашій здатності до виконання. Ми з ентузіазмом забезпечуємо рівень комфорту для наших клієнтів, допомагаючи їх бізнесу процвітати.