WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Шланги для змішувачів

Знайдено: 6, показано: 1-6, cтор.: 1 з 1
за брендом:
за наявністю:
за ціною:
Довжина, см:
Різьба, дюйм:
Фітинг:

Шланги для змішувачів

В кожній квартирі чи будинку, та й, загалом, в будь-якому приміщенні, де тривалий час перебувають люди, не обійтись без сантехнічних приладів. А для того, щоб їх підключити до побутової водопровідної мережі, необхідні спеціальні шланги для змішувачів. Ними під’єднують умивальники, пральні машини, кухонні мийки тощо. З цією метою використовують вироби різних видів:

• гнучкі – досить універсальні та зручні, адже розтягуються і дозволяють підключати прилад на відстані;
• сильфонні – також дуже популярні, відносяться до гнучких, виготовляються з нержавійки, ззовні гофровані. Такі шланги дуже міцні і стійкі до гідроударів та коливань температури, мають тривалий термін експлуатації;
• жорсткі – це мідні, латунні або сталеві металеві трубки, які є найстійкішими до впливу хімічних речовин та механічних пошкоджень, але набагато складніші в монтажі.

В інтернет-магазині Warm-Maks ви можете придбати гофровані нержавіючі гнучкі шланги від провідного українського виробника Eco-Flex. Вони мають приварний адаптер, штуцер та гайку на закінченнях. Витримують тиск до 16 бар і є досить простими в установці. Замовляйте на сайті або ж телефонуйте і ми допоможемо вам оформити замовлення на той товар, який буде необхідний саме вам.