WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Який розмір радіатора Purmo вибрати?

Який розмір радіатора Purmo вибрати

Вибір правильного розміру радіатора може значно вплинути на комфорт Вашого будинку.Часто власники будинків переплачують за електроенергію або залишаються незадоволеними своїми рішеннями щодо опалення. Знання основної інформації про Вашу ситуацію та умови можуть заощадити Ваші фінансові та емоційні ресурси.

Ця стаття допоможе Вам вибрати радіатор ідеального розміру. Найефективніший та енергоефективний варіант – це зробити простий розрахунок.


Розмір

Розмір Вашої кімнати суттєво впливає на розмір необхідного радіатора. Маленькому радіатору буде складно ефективно обігрівати велике приміщення через те, що він здатен співдіяти з невеликою кількістю повітря. Це може призвести до незбалансованої кімнатної температури та довготривалої втрати енергії. Великі радіатори зможуть швидко змінити температуру в невеликому приміщенні, але можуть бути дорожчими в експлуатації.

Важливо визначити точний розмір. Щоб розрахувати площу підлоги вашої кімнати, Вам потрібно виміряти та помножити довжину підлоги на її ширину. Наприклад, кімната довжиною 4 м і шириною 3,5 м має площу 14 кв.м. Для ефективного опалення цього приміщення вам знадобиться модель радіатора правильного розміру з мінімальною потужністю 1430 Вт.

Існують інші фактори, які також слід враховувати при визначенні розміру радіатора, щоб належним чином обігріти вашу кімнату.


Ізоляція

Урахування теплоізоляції Вашого будинку є дуже важливим для вибору радіатора правильного розміру. У приміщеннях з гіршим утриманням тепла може знадобитися більший радіатор, щоб ефективно регулювати температуру повітря в кімнаті. Пам’ятайте, що якість ізоляції може відрізнятися по всій будівлі; До факторів впливу також можна віднести кількість вікон у кімнаті або наявність мансарди.


Якщо це нова споруда, вона, швидше всього, має дуже хорошу ізоляцію, але старші конструкції можуть пропускати багато тепла. Цегляні, бетонні та дерев’яні конструкції мають різні теплоізоляційні властивості, тому добре подумайте про свої варіанти або проконсультуйтеся з професіоналом. Якщо Ви не впевнені, то в WarmMaks.com є команда, з якою Ви можете зв'язатись за номером телефону:+38(067)3724788


Місце розташування Вашого приміщення

Середня зовнішня температура впливає на правильний розмір радіатора. Сільська місцевість чи місто - як місце розташування також впливає на запропоноване рішення для опалення, оскільки міста "виробляють і зберігають" трохи більше тепла, ніж сільські поселення.

В залежності від місцеперебування, певні райони країни потребують більш потужного радіатора, ніж інші.


Як виглядає Ваша кімната

Залежно від того, яке приміщення Ви плануєте опалювати, воно може отримувати більше сонячного світла, ніж інші. Розташування вашої кімнати може вплинути на необхідну потужність вашого радіатора, а отже, і на його розмір. Цей фактор часто ігнорують, а дарма, його урахування може допомогти Вам заощадити багато грошей на електроенергію протягом календарного року.

Мансардні вікна, еркери, панорамні чи французькі вікна – все це впливає на успішне опалення кімнати. Якість скла та конструкції вікна, а також висоту та структуру приміщення слід враховувати. Розміщення радіатора в кімнаті вплине на його практичне застосування, а також на естетику; пам’ятайте про призначення кімнати та про те, як і де Ваш радіатор може бути найбільш корисним.

11 жовт. 2021 р.
Андрій Менеджер