WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Виробництво панельних радіаторів PURMO

Purmo

Чому саме Purmo?

Фірма Purmo - власність концерну Retting ICC. Компанія являється наймасштабнішим виробником систем обігріву в світі. Кожного року виробляється близько 9 млн обігрівачів, над якими працюють більше 4000 висококваліфікованих спеціалістів. Менеджери та інженери, що працюють в Retting - основа беззаперечного іміджу компанії. Досвідчені регіональні керівники продажів підтримують постійний контакт із торговими підприємствами, проектувальниками, монтажниками та інвесторами, забезпечуючи якнайкраще обслуговування клієнтів.

Концерн Retting ICC інвестує в майбутніх кадрів співпрацюючи з вищими навчальними закладами країн Європи, організовує навчальні семінари для проектувальників та монтажників. Retting ICC має свої виробничі підприємства у 150 країнах Європи та експортує свої товари в 50 країн по всьому світу. До слова, радіатори Purmo прекрасно зарекомендували себе у складних кліматичних умовах північної Скандинавії. Завдяки професійній роботі та невпинній турботі про якість та інноваційність пропонованих концерном рішень, Retting ICC завоював сильну і стабільну ринкову позицію. Ключами до успіху є високоякісна продукція і підтверджене дією партнерство. За більш ніж 50 років діяльності концерн завоював заслужене визнання, адже має в своєму розпорядженні найбільшу і найкраще організовану мережу. Саме тому концерн залучено в обслуговування як малих, так і в реалізацію поважних інвестиційних проектів.

Під брендом Purmo представлено великий асортимент обігрівачів: панельні, декоративні, для ванних кімнат, каналізаційні, колонні та електричні, а також системи поверхневого і радіаторного обігріву.

​Виробництво

Панельні радіатори Purmo виготовляються із сталевого холоднокатаного листа DC01, у відповідності з EN 10130 і EN 10131, що поставляється у вигляді стрічки, згорнутої в бухти.

Штампування, процеси фарбування та пакування відбуваються на повністю автоматизованих виробничих машинах. Окремі моделі панельних радіаторів тих як: Plan Compact, Plan Ventil Compact, Plan Ventil Compact M, Plan Hygiene, Plan Ventil Hygiene доповнені декоративною плоскою фронтовою пластиною, з двох сторін така пластина прикріплюється у Plan Ventil Compact D. А моделі типу Ramo Compact, Ramo Ventil Compact, Ramo Ventil Compact M доповнені декоративною пластиною з видавленими легкими горизонтальними борозенками, яка наклеюється на передню панель радіатора. У моделі Ramo Ventil Compact D така пластина наклеєна ще й на задню панель радіатора. Стандартним кольором для всіх панельних радіаторів з профільованою гладкою передньою поверхнею є білий RAL 9016.

Фарбування

Фарбування радіаторів Purmo-складний, проте надійний процес. Після перших етапів створення, необроблені батареї піддаються процесам, які забезпечують отримання готового лакофарбового покриття під час проходження через мийку із встановленою душовою системою з використанням спеціальних хімічних засобів. Так підготовлюється поверхня. Її миють, знежирюють, проводять залізну фосфоризацію поверхні, а тоді промивають. Далі - ґрунтовне фарбування методом катафорезу другого покоління. Занурюючи радіатор в ґрунтову фарбу білого кольору, яка забезпечує належний захист від корозії. Після ґрунтування, батареї просушують в тунельній газовій сушці. Далі в лакувальній кабіні шляхом напилення епоксидної фарби на поверхню радіатора електростатичним методом, з використанням спеціального лакувального обладнання. Останній етап - це спікання нанесених захисних шарів у печі при температурі 190℃.

N.B. Ви можете підібрати колір відповідно до дизайну вашого інтер'єру по шкалі RAL при замовленні, з додатковою оплатою.

26 лип. 2021 р.
Андрій Менеджер