WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Використання панельних радіаторів Purmo

Використання панельних радіаторів Purmo

Радіатори Purmo призначені для використання в помпових системах центрального утеплення, сформованого зі сталевих, мідних або синтетичних труб з антидифузійним бар’єром, в яких вода є нагрівальним агентом. Ці радіатори можна застосовувати як в одно-, так і двотрубних системах. Крім того, радіатори Purmo можна встановлювати навіть у гравітаційних системах, проте з обмеженнями.

Сталеві радіатори Purmo створені для житлових, офісних, сервізних та інших приміщень. Проте, є певні вимоги, щоб функціонування було довгостроковим:

  • в повітрі не повинно бути шкідливого кородівного впливу речовин
  • немає бути постійного, або періодичного зволоження поверхні радіатора.

У приміщеннях, де цього не уникнути (ванні кімнати, пральні, бані, закриті басейни, холодильні камери, автомобільні мийки та ін.) потрібно використовувати тільки гігієнічні радіатори Purmo з антикорозійним покриттям.

Також ні в якому разі не можна встановлювати радіатори Purmo в будинках, які в перший рік після будівництва не будуть утеплюватися. Важливою вимогою для встановлення радіаторів Purmo є закрита герметична система центрального опалення, що захищена мембранними розширювальними баками. Що правда, допускається їх встановлення в невеликих відкритих системах з тепловою потужністю до 250 кВт, за умови використання допустимих інгібіторів корозії. Забороняється встановлювати радіатори в системах, в яких максимальний робочий тиск може піднятися вище 10 барів, а температура - вище 110 градусів. Під час випробування системи на герметичність тиск не має перевищувати 13 барів.

Системи з радіаторами Purmo мають наповнюватися і поповнюватися водою відповідної якості. Ось важливі якісні показники, які не можуть перевищувати допустимих нижчезазначених показників:

  • сума вмісту хлорид-іонів та сульфатних йонів не має перевищувати 150 мг/л (для систем з мідними трубами-50 мг/л)
  • вміст кисню не повинен перевищувати 0.1 мг/л
  • показник pH води має бути в межах від 0.7 до 10.0
  • загальна жорсткість не повинна перевищувати 4.0 мг-єкв/л.

Окрім аварійних випадків, не можна повністю зливати воду із систем центрального опалення. У разі необхідності випорожнення системи, наприклад під час ремонту, потрібно вилити воду лише з тієї частини, яку треба ремонтувати. Після виконання роботи, необхідно заповнити ту частину водою. Головний збиток води в системі центрального опалення не повинна перевищувати 5% місткості закритого типу і 10% місткості відкритого типу.

8 лист. 2021 р.
Андрій Менеджер