WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Чому для теплої підлоги вартує вибрати трубу KE KELIT ULTRA?

Всі труби торгової марки KE KELIT ULTRA PE-RT виготовляються п’ятишаровими методом коекструзії, при якому всі шари екструдуються одночасно. Така технологія забезпечує максимально можливе зчеплення всіх шарів труби та нівелює ризик їх розшарування під впливом високих параметрів протягом багаторічної експлуатації.

Для виробництва труб KE KELIT ULTRA PE-RT та KELOX-ULTRAX FB PE-RT/Al/ PE-RT застосовуються гранули типу II.

Порівняймо міцність труб з різного виду пластику в довгостроковій перспективі. Розглянемо найбільш популярні PP-R, PEX, PE-RT.

У загальному випадку, PEX та PE-RT аналогічні матеріали, чиї основні відмінності полягають у тому, що PEX реактопласт і його не можна зварювати за визначенням, а PE-RT термопласт, який зварюється так само добре, як і поліпропілен.

Як здійснюється контроль якості труб


Існує кілька способів неруйнівного контролю якості труб, але найбільш поширеним є рентген, який дозволяє визначити стан труб і виявити дефекти виробів, виконаних з різних матеріалів, таких як чавун, сталь, магній, алюміній та інші.


Здійснення контролю за допомогою рентгену


Принцип визначення якості труб таким способом заснований на тому, що рентгенівські промені проходять крізь виріб нерівномірно, а ті місця, де є дефекти або порожнечі, можна побачити на знімку, вони на ньому зображені у вигляді чорних плям.

Устаткування щодо рентгенівського дослідження може трохи відрізнятися, але у ньому обов'язково є камера і комп'ютер із встановленої спеціальної програми. Такі методи дослідження дозволяють не лише контролювати якість труб та місць їх з'єднань, а й вести дослідницькі роботи, пов'язані з вимірами. З'являється можливість обробляти отримані знімки за допомогою програмного забезпечення.


Акустичний метод контролю


Для цього методу контролю якості труб використовуються спеціальні акустичні перетворювачі. Дане обладнання встановлюється вздовж досліджуваного виробу, воно вловлює ехо-імпульсні сигнали, що виходять від ділянок, де є дефекти. Ці сигнали перетворюються на спеціальні коди, які групуються, потім відбираються до різних груп за параметрами часу, амплітуди. Відбувається свого роду підсумовування серед цих груп. Потім отримані суми порівнюють із тими, що беруть шлюб. У процесі вивчення випромінюються різного роду коливання, у тому числі ультразвукові та магнітні.


На кожну партію труб, що надійшли, додається сертифікат якості, який містить: найменування та товарний знак заводу-виробника; номер партії та дату виготовлення; умовне позначення труби (деталі); розмір партії, кількість (штук); марку сировини; результати випробувань або підтвердження відповідності результатів випробувань вимогам стандарту якості на виріб; дату випуску партії; підпис та штамп відділу технічного контролю.


І на останок, компаніяKe Kelit вже понад 75 років виготовляє на своїх заводах, продає та встановлює трубопровідні системи з пластику та металу, а також системи клімат-контролю. Понад 150 патентів і корисних моделей. Має власні відділи розробки та контролю. Продукти компанії використані у надзвичайно великих та складних проектах, де ціна помилки коштує надто багато. Тому ви не знайдете маркетингових завищених показників у характеристиках. Усі дані відповідають дійсності та чітко контролюються і враховуються при виборі інженерами та проектантами надскладних об’єктів. А це означає, що Ke Kelit довіряють компанії та партнери у цілому світі. Це означає, що Ви можете бути впевнені у якості труб та фітингів Ke Kelit.

7 бер. 2023 р.