WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Умови використання панельних радіаторів Purmo

Транспортування радіатрів PURMO

Упаковка, транспортування та складування радіаторів

Упаковка сталевих панельних радіаторів Purmo

Панельні радіатори Purmo з профільованою і плоскою передньою панеллю доставляються у спеціальній упаковці. На фабриці сталеві радіатори Purmo запаковуються міцними листами гофрованого картона вздовж батареї зверху і знизу для захисту ребер. Крім того є чотири пластмасові накладки для кутів. Тоді зовнішня упаковка - термозбіжна плівка (стальні радіатори із вбудованою клапанною вставкою для правильної експлуатації потребують застосування додаткової відповідної термостатичної головки COMAP). Таке пакування сталевих батарей Пурмо дозволяє встановлення радіатора без видалення упаковки. Під час встановлення батареї радимо відкривати упаковку тільки у необхідних місцях, це допоможе радіатору залишитися неушкодженим. Встановлюючи радіатори Purmo ви можете використати різні способи під’єднання: бокове, діагональне, нижнє, центральне нижнє, сідлоподібне, проміжне. Повністю знімати пакування можна лише після закінчення всіх ремонтних робіт в приміщенні, які можуть завдати шкоди радіатору. Проте варто пам’ятати, що не можна зволікати з видаленням упаковки, якщо ви почали опалення.

Радіатори встановлюються вертикально, на дерев’яних піддонах і стягуються разом із стрічкою, яка попереджає про неконтрольовані переміщення радіаторів під час складання і транспортування.

Складання і транспортування панельних радіаторів Purmo

Транспортувати радіатори Purmo потрібно з належною обережністю: перевозити в сухих і закритих вантажних відділах. І піддони і батареї мають перевозитися таким чином, щоб вони не переміщались. Навантаження і розвантаження має бути дуже делікатним, щоб не пошкодити лакофарбове покриття, і щоб не деформувати сам радіатор. Батареї Purmo потрібно складати у закритих сухих приміщеннях, і захищати від контакту з вологою і їдкими речовинами, які можуть пошкодити покриття. Їх не можна залишати надворі, навіть якщо вони накриті плівкою або брезентом. Якщо в середині упаковки появилась волога, упаковку необхідно як скоріше зняти, а радіатор просушити. Панельні радіатори Purmo треба складати на піддонах, а коли ви вже таки зняли батареї з піддонів, то складайте їх у вертикальному положенні, у безпечному місці, щоб не пошкодити (особливо нижні ребра). Радіатори не можна кидати, чи тягнути по підлозі. Неправильне транспортування і зберігання може призвести до їх розгерметизації. Особливо довгі батареї не можна складати або перевозити на маленьких піддонах у лежачому стані. Також не можна допускати, щоб кутик довгого радіатора виступав, і був притиснутий стопкою менших радіаторів, це призведе до прогину і деформації нижнього радіатора. Потрібно слідкувати щоб під час перевезення радіаторів, їх нічого не травмувало, а особливо радіатори не травмували інших радіаторів.

За дотримання всіх правил використання, радіатори служитимуть вам довго і якісно.

Складання і транспортування панельних радіаторів Purmo
15 вер. 2021 р.
Андрій Менеджер