WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Правила монтажу сталевих радіаторів Purmo

Монтаж сталевих радіаторів Purmo

Правило №1: розміри, розміри і ... ще раз розміри

Відразу мусимо наголосити, що відстань від верху радіатора до підвіконня і, відповідно, низу радіатора до підлоги повинна становити 100 мм. У крайніх випадках, коли неможливо дотримуватись цього правила - допускається встановлення радіатора Purmo в проміжку від 70 до 100 мм над підлогою та під підвіконням, проте необхідно збільшити потужність радіатора на 5-10%. Якщо ж неможливо встановити радіатор із потрібним допуском (70 мм) до підлоги та підвіконня - варто вибрати радіатор меншої висоти. На щастя, Purmo пропонує широкий вибір радіаторів як по висоті (від 200 до 900 мм), так і довжині (від 400 до 3 000 мм), у чому легко переконатися перейшовши на сторінку “Сталеві радіатори” нашого онлайн магазину або відвідати наш магазин (деталі на сторінці “Контакти” чи Картах)

Правило №2: захист і, як наслідок, краса

Стальні радіатори (батареї) Purmo необхідно встановлювати у фабричній упаковці. Навіть, якщо після встановлення та підключення систему опалення потрібно включити для просушування стін - радіатор потрібно залишити в його фабричному упакуванні, а якщо вона пошкоджена - захистити від забруднення, запакувавши підручними засобами (картоном, папером тощо).

Розпаковувати повністю (знявши фабричне пакування) радимо тільки після закінчення усіх оздоблювальних робіт у приміщенні. Під'єднувати радіатори потрібно так, щоб після кріплення муфт у радіаторі не було жодних місць напруження. Неприпустимо вигинати труби приєднання, нагрівати радіатор (будівельним феном чи паяльною лампою) або здійснювати будь-які інші маніпуляції, в результаті яких буде пошкоджено лакофарбове покриття чи буде деформовано радіатор.

Заводська-упаковка-стальних-радіаторів-Purmo
13 груд. 2021 р.
Андрій Менеджер