WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Переваги водонагрівачів Atlantic

Atlantic Groupe

Кожен з нас бажає мати доступ до всіх благ цивілізації серед яких тепла вода посідає значне місце. На нинішній день багато комунікаційних мереж, котелень у зношеному стані, і різні поломки та аварії стали не рідкістю. Для незалежного комфортного користування гарячою водою чудовим рішенням є придбання водонагрівача.

Електричні водонагрівачі чи бойлери, як ми звикли їх називати, вважаються найоптимальнішим варіантом, адже вони володіють низкою переваг: легкі в обслуговуванні, у вашому розпорядженні гаряча вода у необхідному обсязі постійно, проста установка і монтаж, непотрібне газове підключення (для електричних моделей), невисока вартість експлуатації, цілком доступна ціна.

Бренд Atlantic пропонує широку лінійку водонагрівачів та опалювального обладнання виробництва французького концерна Atlantic Groupe. У Франції концерну належать 3 заводи і ще 15 по всьому світу, крім того було відкрито 8 зарубіжних філій. На усіх заводах прийнята єдина система організації праці персоналу і багаторівнева система контролю якості - Atlantic Groupe суворо контролює виробничий процес і якість продукції, що випускається. Регулярне виробництво значних обсягів продукції зумовлене продуктивність виробничих потужностей, до того ж усі заводи обладнані найсучаснішим устаткуванням. Технології, що використовуються при виробництві водонагрівачів унікальні та запатентовані, власником яких є Atlantic Groupe. Серед них: система антикорозійного захисту Steatite і O'Pro.

У 2008 році в Україні в Одесі був відкритий завод із виробництва водонагрівачів і конвекторів Atlantic Groupe. Зараз продуктивні потужності “Укратлантик” здатні повністю покрити потреби ринку України із водонагрівачів. Одеський завод виробляє водонагрівачі модельних рядів Atlantic, Thermor, Round. Асортимент продукції неймовірно великий. Ви можете обирати між електричним водонагрівачем і газовою колонкою, тип електричного бойлера, його об'єм, форму, потужність ТЕНа, водонагрівач із сухим або мокрим ТЕНом, та інше. У бойлерах Atlantic використовується теплоізоляція високої щільності з пінополіуретану. Такий теплоізоляційний матеріал не втрачає своїх властивостей з часом, має дуже високі теплоізоляційні якості та являється екологічно безпечним.

Atlantic - водонагрівачі зі знаком якості!

28 черв. 2021 р.
Андрій Менеджер