WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Навіщо потрібні мембранні баки?

Мембранні баки GITRAL

Гідроакумулятори для водопостачання

Гідроакумулятор для водопостачання забезпечує безперебійне водопостачання із свердловини чи колодязю у будинок, адже вода спершу подається із нього. Він являється рятівним резервуаром із водним запасом у разі припинення постачання води чи електрики. Гідроакумулятор попереджує зношення насосів (глибинного і в приміщенні) та сантехнічного обладнання, продовжує їх експлуатаційний термін. Також попереджує гідроудар системи водопостачання. Гідроакумулятор підтримує тиск гідросистеми на належному рівні, навіть при одночасному включенні кількох кранів.

Розширювальні баки для систем опалення
Для повноцінного функціонування системи опалення використовуються розширювальні баки. Вони бувають двох видів: відкритого і закритого типу.

“Відкриті” розширювальні баки встановлюють там, де системи опалення із природною циркуляцією теплоносія. Розширювальні баки відкритого типу являються відкритими ємностями опалювального трубопроводу, які закріплюються у найвищому місці системи, до якої під'єднані з'єднаннями, що знаходяться на дні бачка. Їх слід покривати теплоізоляцією, оскільки такі бачки встановлюють на сходових клітках чи горищах. Розширювальні баки відкритого типу слід систематично оглядати на рівень води у них, і при потребі доливати її.

Розширювальні баки закритого типу використовуються у опалювальних системах відкритого типу із природною циркуляцією, також у закритих системах із примусовою циркуляцією води. Такі баки не потребують доливання води (оскільки вона не випаровується і не контактує з повітрям), утеплення (оскільки встановлюються в котельнях). Баки закритого типу мають клапани для скидання повітря (автоматичні чи ручні).

Оптимальними розширювальними баками, які захистять системи опалення являються французькі баки фірми Gitral.

Gitral пропонують баки мембранного типу, об'ємом від 4 (наприклад, бак розширювальний Gitral MB 4) до 900 літрів (наприклад, бак розширювальний Gitral MB 900), покриті антикорозійним засобом.

14 черв. 2021 р.
Андрій Менеджер