WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Об’єкти на яких використана продукція KE KELIT


Marina Bay Sands – це курорт, розташований на затоці Марина в Сінгапурі, побудований компанією Las Vegas Sands і відкритий у 2010 році. Найвідоміший готель Сінгапуру може похвалитися найбільшим у світі пейзажним басейном на даху, відзначеними нагородами ресторанами та різноманітними магазинами та розважальними закладами. Цей унікальний простір ідеально підходить для бізнесу, відпочинку та розваг. Будівля складається з трьох 55-поверхових веж готелю, з’єднаних 340-метровим садом на даху.


Будівля парламенту Угорщини була побудована між 1885 і 1904 роками в Будапешті. Пам'ятка довжиною 268 метрів, шириною 123 метри і висотою 96 метрів стоїть прямо на березі Дунаю. Зразком будівлі парламенту став Вестмінстерський палац у Лондоні. Для фасаду характерні елементи неоготики, такі як численні вежі та фронтони. Інтер'єр будівлі, прикрашений фресками та фресками, витриманий у стилі неокласицизму. Архітектор Імре Штайндль так і не зміг побачити своє творіння в готовому вигляді, оскільки трагічно осліп ще до завершення.Замок Менхштайн розкішний 5-зірковий готель у Зальцбурзі пропонує чудовий вид на казковий замковий парк, а також на дахи «міста Моцарта». Готель пропонує відкритий басейн у замковому парку, а також сучасно мебльований бар "Аполло", де фірмовою стравою є домашні коктейлі. У відзначеному нагородами готельному ресторані "Glass Garden" ви можете дозволити собі побалувати себе – не тільки в кулінарному плані, ресторан також пропонує чудовий вид на навколишню природу.


Житловий комплекс в Будапешті – Поруч з дамбою Копасі, в затоці Ладьманйозі, будується найновіший міський район Будапешта з офісними та житловими будинками, який є ідеальним місцем зустрічі набережної, природи та жвавого міського життя та інфраструктури. На 54 гектарах будується 3000 квартир у 15 житлових будинках, 250 000 м2 офісів у 13 офісних будівлях, 15 000 м2 комерційних площ і готель на 180 номерів. Кампус MOL стане однією з найвищих будівель Будапешта. Ідея будівництва інвестиції – 10 років. (2018-2028).Будапештський багатофункціональний спортивний комплекс "Будапешт IX" – спортивний комплекс, який буде зданий у листопаді 2021 року, може вмістити 20 022 людини, що робить його найбільшою за місткістю гандбольною ареною в Європі. Спортивний комплекс, який готували до угорсько-словацького чемпіонату Європи з гандболу 2022 року, також є придатним для проведення великих концертів, заходів та виставок, а крім того, він має відповідні стандарти, розміри та дизайн для всіх існуючих закритих видів спорту.Віденський університет економіки та бізнесу. Шість архітектурних фірм з усього світу були залучені для створення архітектури світового рівня. Окрім вражаючої, відзначеної нагородами архітектури, сучасний кампус WU також може похвалитися низкою привабливих закладів харчування та загальнодоступних територій, які заохочують студентів, співробітників і мешканців району досліджувати кампус WU та насолоджуватися його унікальною атмосферою. Campus WU пропонує місця для зустрічей і відкриті простори.


Smart Campus Vienna. З вересня 2017 року «Wiener Netze» об’єднує всі підрозділи Smart Campus. Smart Campus є одна з найбільших у світі пасивних будівель. До нього входять офісні робочі місця, цехи, склади та центри управління електроенергією, газом та централізованим опаленням. Близько 1400 співробітників працюють пліч-о-пліч, щоб задовольнити потреби мільйонів.Sternbrauerei представляє сучасне житло за найвищими стандартами в одному з найбільш затребуваних районів у центрі Зальцбурга. Вид на гору Райнберг і прилеглу територію заповідника створюють характерний для Зальцбурга вид.Житловий комплекс "Грюне Мітте" в м. Лінц, Австрія. У Лінці на місці колишньої вантажної залізничної станції було побудовано загалом 800 квартир, 50 житлових будинків під наглядом і дитячий садок з наднизьким енергоспоживанням. Цей новий район займає площу 87 000 м2 і, як випливає з назви, зосереджується на стійкості та якості життя. З великою кількістю продуктів KE KELIT також помітно представлена в цій будівлі.


Будівля PricewaterhouseCoopers International. PricewaterhouseCoopers International — це глобальна мережа юридично самоврядних і незалежних компаній у сферах аудиту, податкового консультування, бізнес- та управлінського консалтингу.

Ця нова будівля — 4-поверхова будівля на набережній у Веллінгтоні, Нова Зеландія. На верхніх поверхах розташовані офісні приміщення класу А, на першому поверсі торгові та готельні приміщення.


Будівля компанії Deloitte. Deloitte, міжнародна комерційна компанія, яка надає послуги з аудиту, консультування з ризиків, оподаткування, фінансового консультування та консалтингу, з новим офісом у Веллінгтоні, Нова Зеландія. Це нова 14-поверхова ізольована офісна будівля на набережній Веллінгтона.

На першому поверсі розташовані численні магазини, верхні поверхи зайняті офісними приміщеннями.

28 лют. 2023 р.