WarmMaks
+38 (067) 3724786

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: Вихідний
Нд: Вихідний
Передзвонити Вам?

Передзвонити Вам?

Чому саме Viessmann?

Viessmann

Viessmann

Viessmann - німецька сімейна компанія, що продукує системи опалення, системи охолодження, та промислові системи. Головний офіс компанії розташовано в Аллендорфі.

Все почалося 1917 з невеличкої майстерні, а вже сьогодні Viessmann - це технологічний лідер та глобальний гравець на ринку. Під керівництвом даного концерну 22 виробництва по всьому світу. Орієнтуючись на світовий ринок, концерн здобув торгові партнери в 74 країнах, а експортна частка становить 56%. 12750 висококваліфікованих працівників, які пройшли навчання в Академії Viessmann, створюють якісні, надійні, сучасні продукти потужністю від 1,5 до 120 000 кВт.
Асортимент продукції концерну Viessmann доволі широкий:

  • газові котли
  • котли на рідкому паливі
  • котли на біомасі
  • теплові насоси (помпи)
  • сонячні колектори
  • транспортабельні котельні
  • когенераційні установки та багато-багато іншого.

Люди+Природа+Viessmann

При виробництві опалювальних систем інженери Viessmann зосереджуються на ефективному використанні енергії, що дозволяє заощадити гроші та ресурси природи. Сучасні виробники систем опалення (і Viessmann у першу чергу) приділяють багато уваги проблемам екології, тому вважають, що саме надійність у роботі, економне виробництво енергії, низький рівень викидів та доступність у будь-який час є головними характеристиками котлів.

Дбаючи про комфорт людей, керівництво концерну Viessmann вирішило розвивати галузь ще й у напрямку цифрових технологій, тож тепер можна керувати опаленням за допомогою мобільного додатка. Ця послуга обов’язково сподобається прихильникам smart haus. Між іншим, в будинках рекомендують встановлювати конденсаційні котли (вони працюють на рідкому паливі та газі), термоелектричні генератори, опалювальні котли з використанням деревини, а ось у промислових приміщеннях парові котли, водогрійні котли, котли-утилізатори, установки на біомасі, але перед вибором завжди варто проконсультуватися із фахівцем. До слова тут ви можете ознайомитися з інструкціями для використання окремих продуктів.

Українці знайомі із Viessmann понад 20 років. У 2020 ТОВ Viessmann отримало нагороду “Вибір споживачів 2020”. Все-таки якість в Україні цінують.
Зважаючи на все сказане - напрошується питання: "Тож чому не Viessmann?"

25 січ. 2022 р.
Андрій Менеджер